HR Manager Ref. No: 7689

Naszym Klientem jest renomowana, zagraniczna firma produkcyjna od wielu lat funkcjonująca na polskim rynku. W związku z dalszym rozwojem nasz Klient poszukuje doświadczonego Kandydata, który w strukturach firmy obejmie stanowisko: HR MANAGER.

Region: podkarpackie

Wymagania:

  • Wiedza interdyscyplinarna w obszarze HR tj. znajomość różnorodnych tematów w zakresie zasobów ludzkich, w tym praktyk wynagradzania, relacji pracowniczych, rozwoju pracowników, przepisów dotyczących zatrudnienia i innych
  • Rozumienie finansowych i biznesowych celów firmy i umiejętność przygotowywania rozwiązań związanych z zasobami ludzkimi
  • Rozwinięte umiejętności społeczne, komunikacyjne, umiejętność słuchania
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność zastosowania zasad Lean Management i ciągłego doskonalenia
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Znajomość obsługi komputera (w szczególności Excel)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

Obowiązki:

  • Realizowanie strategii firmy w obszarze HR
  • Pełnienie roli doradcy, a przede wszystkim reagowanie na potrzeby biznesowe i wspieranie kadry zarządzającej  w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, rozwoju osobistego i prawa pracy
  • Przygotowywanie budżetu oraz monitorowanie jego realizacji w zakresie zatrudnienia, płac, szkoleń, itd.
  • Zapewnienie personelu poprzez organizację i nadzór procesu rekrutacyjnego
  • Zarządzanie szkoleniami oraz rozwojem pracowników
  • Tworzenie i doskonalenie systemu oraz narzędzi motywowania pracowników
  • Dbałość o właściwą komunikację w firmie
  • Zarządzanie regulaminami z obszaru HR
  • Tworzenie procedur oraz rozwiązań HR
  • Współpraca z instytucjami i firmami zewnętrznymi, a także partnerami wewnętrznymi w tym z Radą Przedstawicieli Pracowników
  • Nadzór nad zgodnością realizowanych procesów, projektów HR w tym zarządzanie danymi z zakresu spraw kadrowych, płac itd. (a także przygotowywanie analiz i raportów oraz rekomendacji rozwiązań)
  • Zarządzanie pracą działu, monitorowanie pracy pracowników HR i osiąganych przez nich wyników, a także sprawowanie nadzoru nad sprawami administracyjnymi

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
  • Udział w profesjonalnych treningach zawodowych
  • Przyjazne miejsce pracy w międzynarodowym środowisku