Główna Księgowa Ref. No: 8324

Dla  naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region: Trójmiasto, pomorskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • Kilkuletnie doświadczenie w roli Głównej Księgowej/Głównego Księgowego w spółkach o profilu produkcyjnym
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów prawa podatkowego
  • Znajomość pakietu MS Office i systemów klasy ERP
  • Komunikatywność
  • Umiejętność współpracy w zespole i wytyczania zadań podległym pracownikom

Obowiązki:

  • Organizacja działu księgowości w firmie
  • Bieżące prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości i plan kont
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Odpowiedzialność za sporządzanie sprawozdania finansowego
  • Udział w procesie „zamykania miesiąca”
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
  • Zarządzanie i motywowanie podległego zespołu
  • Merytoryczne i operacyjne wsparcie zespołu w codziennych czynnościach
  • Bliska współpraca z zarządem spółki
  • Nadzór nad księgowymi, podatkowymi i finansowymi aspektami działalności organizacji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kluczowa rola w hierarchii oraz w rozwijaniu firmy o dużym potencjale
  • Pracę w dynamicznym środowisku