Digital Marketing Manager Ref. No: 8360

Dla  naszego Klienta, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Digital Marketing Manager.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu e-commerce
  • Doświadczenie w co najmniej 3 organizacjach e-commerce, w tym jednej o rocznym obrocie co najmniej 100 mln PLN
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki marketingowe, analityczne lub biznesowe, technologiczne)
  • Doskonała znajomość narzędzi analitycznych (GA4, Looker Studio, Power BI) oraz kampanii reklamowych (TikTok Ads, Meta Ads, Google Ads)
  • Umiejętności analityczne oraz doświadczenie w budżetowaniu i zarządzaniu procesami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • Obecność w biurze co najmniej 3 dni w tygodniu

Obowiązki:

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii dla grupy serwisów podrózniczych  (i ich wersji językowych)
  • Definiowanie celów biznesowych (strategicznych, taktycznych oraz operacyjnych) we współpracy z zespołami odpowiedzialnymi za procesy marketingowe i sprzedażowe
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych, zarządzanie kampaniami reklamowymi online i offline
  • Optymalizacja kluczowych KPI takich jak: konwersja, ruch na stronie, lejek zakupowy, wartość koszyka czy LTV, CAC klientów
  • Analiza wyników i trendów sprzedażowych, przy użyciu narzędzi analitycznych (Google Analytics, Power BI itp.)
  • Przygotowywanie rekomendacji, raportów i analiz na potrzeby optymalizacji działań
  • Tworzenie budżetów operacyjnych i marketingowych oraz odpowiedzialność za wyniki finansowe (P&L)
  • Skuteczne kierowanie i rozwijanie zespołu digital marketingu - zespołu specjalistów koordynujących współpracę z agencjami zewnętrznymi i freelancerami
  • Raportowanie wyników bezpośrednio do Zarządu

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne warunki pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Otwartą i przyjazną kultura organizacyjna
  • Możliwość ciekawej ścieżki rozwoju
  • Udział w projektach
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Szkolenia zawodowe