Sorry, this job offer is no longer available !

Specjalista/ Konstruktor ds. systemów hamulcowych Ref. No: 7570

Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej, specjalizuje się w produkcji oraz modernizacji taboru szynowego, zarówno spalinowego, jak i elektrycznego, oraz wagonów pasażerskich aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty/ Konstruktora ds. systemów hamulcowych.

Region: Nowy Sącz , małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, środki transportu, automatyka itp.)
  • Znajomość budowy, działania i eksploatacji oraz projektowania układów hamulcowych do pojazdów szynowych
  • Znajomość wymagań prawnych dotyczących projektowania i certyfikacji układów hamulcowych
  • Umiejętność tworzenia i czytania schematów technicznych instalacyjnych
  • Umiejętność konfiguracji wyposażenia układów i systemów hamulcowych
  • Umiejętność obsługi oprogramowania do projektowania (mile widziana znajomość: Autodesk Inventor, Autodesk AutoCAD)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Zdolność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, sumienność
  • Komunikatywność oraz zorientowanie na pracę w grupie

Obowiązki:

  • Projektowanie i konfiguracja układów hamulcowych do pojazdów szynowych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i technicznej dla układów hamulcowych
  • Współpraca z zespołami projektowymi
  • Współpraca z dostawcami
  • Udział w procesie uzgodnień technicznych pojazdu

Oferujemy:

  • Uczest­nic­two w inno­wa­cyj­nych projektach
  • Pracę w mię­dzy­na­ro­do­wym środowisku
  • Dofi­nan­so­wa­nie do wypo­czynku z Zakła­do­wego Fun­du­szu Świad­czeń Socjalnych
  • Dofi­nan­so­wa­nie do karty Multisport
  • Cie­kawą pracę pełną wyzwań w mło­dym, dyna­micz­nym zespole
  • Uczest­nic­two w szkoleniach
  • Kursy języ­kowe
  • Sys­tem premiowy