Sorry, this job offer is no longer available !

Specjalista ds. Marketingu Ref. No: 8273

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonej osoby z obszaru marketingu.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze marketingu (mile widziane szczegółnie w branży FMCG)
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z obszaru marketingu, zarządzania)
  • Umiejętność wyczucia trendów rynkowych i konsumenckich, przekładające się na rekomendowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Zdolnośc do analizowania danych oraz wyciągania wniosków
  • Znajomość narzędzi marketingowych służących wdrażaniu na rynek nowego produktu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (min. B1/B2)
  • Umiejętność klarownego komunikowania się, łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Zdolność do szybkiego uczenia się, sprawczość w działaniu i zaangażowanie
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość projektowania graficznego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Opracowywanie, wdrażanie i ewaluacja strategii rozwoju kategorii i marek w obszarze FMCG (HoReCa i rynek cukierniczo-piekarniczy)
  • Planowanie i realizacja wielokanałowych działań marketingowych i promocyjnych
  • Monitorowanie rynku: analiza danych rynkowych, danych sprzedażowych, trendów konsumenckich
  • Analiza efektywności działań marketingowych, raportowanie i planowanie działań wspierających
  • Współpraca z zespołem Product Managerów,  Działem Handlowym w zakresie rozwoju produktów

Oferujemy:

local_hospital

Pakiet prywatnej opieki medycznej

fitness_center

Pakiet sportowy

verified_user

Ubezpieczenie na życie

trending_up

Szkolenia zawodowe

grade

Zniżki na produkty firmowe oraz karty lunchowe