Specjalista ds. Jakości Ref. No: 8349

Dla naszego klienta, globalnego lidera produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych, poszukujemy pracowników na stanowisko Specjalisty ds. Jakości.

Region: Rzeszów , podkarpackie

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne jakościowe (zarządzanie jakością lub pokrewne)
  • Znajomość standardów ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 22163 (IRIS)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie audytorskie
  • Umiejętność pracy w środowisku SAP

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie i nadzorowanie dokumentacji systemów jakości (procedury, instrukcje, formularze)
  • Czynny udział w audytach wewnętrznych, klienta i certyfikacyjnych
  • Nadzorowanie działań poaudytowych
  • Współpraca przy organizacji przeglądów procesów i przeglądów zarządzania
  • Współpraca z Complaint Managerem, SQA, Incoming Inspectorem oraz Quality Inspectorem w zakresie tematów jakościowych
  • Szkolenie pracowników z zakresu tematyki jakościowej
  • Wsparcie od strony jakościowej projektów związanych z wdrożeniem nowych produktów

Oferujemy:

local_dining

Dofinansowanie posiłków

beach_access

Dofinansowanie do wypoczynku

local_hospital

Prywatna opieka medyczna

fitness_center

Dofinansowanie zajęć sportowych

verified_user

Ubezpieczenie na życie

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu
  • Dodatkowe premie i nagrody