Sorry, this job offer is no longer available !

Specjalista ds. Employer Branding Ref. No: 7659

Dla naszego Klienta – małej, ale wyjątkowej firmy inżynierskiej zajmującej się automatyzacją procesów w handlu, z wykorzystaniem robotyki oraz wysokopoziomowego oprogramowania, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu jako Specjalista ds. Employer Branding.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • Doskonała znajomość profesjonalnych narzędzi social mediowych
  • Doskonała znajomość trendów w obszarze EB, marketing, HR
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, praca nad kilkoma projektami równolegle
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (umiejętności dokumentacyjne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i odpowiedzialność w realizacji celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne do budowy relacji z osobami z wewnątrz i zewnątrz organizacji

Obowiązki:

  • Planowanie i realizacja kreatywnych projektów z obszaru komunikacji, w szczególności w obszarze komunikacji wewnętrznej i EB
  • Współtworzenie strategii budowania i zaangażowania naszych pracowników i ich identyfikacji z firmą
  • Wsparcie komunikacyjnie dla naszych projektów i procesów zmian w organizacji
  • Projektowanie i promocja rozwiązań, których celem jest sprawna i angażująca komunikacja z interesariuszami (klienci biznesowi i inwestorzy)
  • Tworzenie, publikacja treści i prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych na kanałach Facebook, Instagram, LinkedIn (w tym prowadzenie działań reklamowych)
  • Organizacja wewnętrznych i zewnętrznych eventów oraz inicjatyw wewnątrz firmowych

Oferujemy:

  • Greenfield project, unikalny & wymagający
  • Praca w otwartym zespole, luźna atmosfera pracy, bardzo kreatywne środowisko pracy