Sorry, this job offer is no longer available !

Simulation Engineer Ref. No: 7987

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy inżynieryjnej szukamy kandydata, który dołączy do nowotworzonego centrum.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynieryjne
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie z zakresu symulacji mechanicznej
  • Doświadczenie w analizach numerycznych
  • Wiedza z zakresu CAD
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość na feedback, zaangażowanie
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie symulacji mechanicznych
  • Prowadzenie analiz numerycznych
  • Konstruowanie i optymalizacja modeli CAD
  • Rozwój i walidacja modeli
  • Doradztwo techniczne w projektach
  • Prace koncepcyjne
  • Udział w tworzeniu nowych produktów i doskonalenie istniejących rozwiązań
  • Tworzenie raportów i prezentowanie wyników z przeprowadzonych analiz

Oferujemy:

  • Możliwość bycia częścią nowotworzonego centrum
  • Opieka medyczna
  • Fundusz socjalny oraz karta sportowa
  • Dofinansowywanie szkoleń
  • Praca w dynamicznym środowisku