Sorry, this job offer is no longer available !

Senior Magento Developer Ref. No: 7768

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko Senior Magento Developer.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Doświadczenie 4+ lata
  • PHP na poziomie zaawansowanym
  • Bardzo dobra znajomość Magento 2
  • Znajomość jednego z frameworków PHP (Symfony, Laravel)
  • Bardzo dobra znajomość MySQL
  • GIT na poziomie dobrym
  • Podstawy znajomości JS
  • Język angielski - komunikatywny, umożliwiający zrozumienie technicznej specyfikacji projektu, a także swobodnej komunikacji z klientem (pisemnej i ustnej)
  • Samodzielność w codziennym wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność przełożenia biznesowych potrzeb na techniczne rozwiązania
  • Doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych

Mile widziane:

  • Symfony
  • Node.js
  • Docker
  • Linux
  • Doświadczenie z optymalizacją aplikacji
  • REST API design
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
  • Doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem

Obowiązki:

  • Wdrażanie i utrzymanie systemów e-commerce
  • Integracja z zewnętrznymi systemami
  • Tworzenie rozszerzeń i nowych funkcjonalności
  • Współpraca z działem QA
  • Optymalizacja wydajności serwisów internetowych
  • Współpraca z klientem i Team Leaderem w zakresie realizacji zadań
  • Wytyczanie kierunku rozwoju aplikacji
  • Panowanie architektury nowych rozwiązań/aplikacji
  • Dbanie o utrzymanie jakości obecnych rozwiązań

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Po wdrożeniu możliwa praca zdalna
  • Indywidualny budżet szkoleniowy (rocznie ok. 2000,00 zł netto/os.)
  • Wysokiej jakości sprzęt Apple - bez względu na rodzaj współpracy (możliwy również indywidualny dobór sprzętu)
  • Współpracę z senior deweloperami (stanowią 50 % teamu)
  • Wsparcie Team Leadera w zakresie technicznym, organizacyjnym i komunikacyjnym
  • Wsparcie QA
  • Wpływ na wybór technologii i klientów
  • Praca przy użyciu oprogramowania Atlassian oraz nowoczesnych narzędzi wspierających: Jira, Bitbucket, Mavenlink, Vault, Slack, PHPStorm
  • Firmowe workshopy
  • Opieka medyczna
  • Karta Benefit Multisport
  • Lekcje języka angielskiego
  • Napoje & przekąski: kawa, herbata, woda, cola, słodkie/słone przekąski, owoce itp.
  • Imprezy firmowe: wigilia, śniadanie wielkanocne, pizza day, wyjścia firmowe, wyjazdy integracyjne, dzień dziecka itp.
  • Parking samochodowy oraz rowerowy
  • PlayStation 4, planszówki, profesjonalny worek bokserski itp.