Sorry, this job offer is no longer available !

Projektant obwodów drukowanych PCB Ref. No: 8139

Dla naszego Klienta, amerykańskiego dostawcy motoryzacyjnego i globalnego lidera w zakresie dostarczania innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań mobilnych dla rynku samochodowego, w związku z rozwojem nowego Centrum Technologicznego (R&D) w Krakowie, szukamy obecnie osoby na poniższe stanowisko:

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w podobnej roli
  • Umiejętności analityczne i skrupulatność
  • Zdolność szybkiego dostosowywania się do częstych zmian projektowych podczas pracy nad układem
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz oprogramowania biurowego MS Office
  • Doświadczenie w Mentor Xpedition jest dodatkowym atutem
  • Dobre zdolności komunikacyjne
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego

Obowiązki:

W tej roli będziesz odpowiedzialny za projektowanie układów drukowanych (PCB) dla różnych typów produktów z zakresu Power Electronics. Firma rozwija systemy napędowe dla większości głównych producentów samochodów europejskich, a także kilku azjatyckich i amerykańskich.

  • Projektowanie wysokiej jakości układów drukowanych (PCB) zgodnie ze standardami projektowymi firmy
  • Pomoc w tworzeniu i utrzymywaniu systemu Electrical CAD oraz bibliotek CAD, zgodnie z wymaganiami projektowymi
  • Tworzenie i zwalnianie dokumentacji dla obwodów drukowanych oraz złożeń elektrycznych oraz zarządzanie repozytoriami Electrical CAD
  • Współpraca z członkami zespołu projektowego oraz dostawcami PCB
  • Techniczne prowadzenie projektu ECAD oraz wsparcie w projektowaniu / szkolenie użytkowników
  • Przeprowadzanie testu akceptacji użytkownika dla nowego oprogramowania, jeśli jest to wymagane
  • Identyfikacja obszarów do poprawy w celu zwiększenia produktywności i efektywności ECAD, w tym potrzeb szkoleniowych
  • Przestrzeganie polityki firmy i środowiska pracy

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej Multisport
  • Możliwość dołączenia do planu ubezpieczeniowego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie świąteczne
  • Szkolenia oraz możliwość dofinansowania kursów językowych