Sorry, this job offer is no longer available !

Product Manager Retail & Technology Ref. No: 7571

Jesteśmy małą, ale wyjątkową firmą (OEM) zajmującą się projektowaniem i budową rozwiązań do automatyzacji procesów w handlu z wykorzystaniem robotyki oraz wysokopoziomowego oprogramowania. Jesteśmy zespołem, zajmującym się projektami o zasięgu globalnym.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie związane z wdrażaniem nowych technologii w branży Retail (sklepy, restauracje, ecommerce)
  • Doświadczenie zawodowe w retail/ retail & logistics/ IT/ marketing
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub biznesowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (przygotowywanie dokumentacji w języku angielskim, wykonywanie prezentacji)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i MS Project
  • Umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia długoterminowego (pomysły poparte danymi)
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i odpowiedzialności w realizacji celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Gotowość do wyjazdów służbowych – krajowych oraz zagranicznych

Obowiązki:

  • Strategiczne zarządzanie portfolio produktów, monitorowane rozwoju od koncepcji do standaryzacji
  • Analiza i określanie potrzeb rynku w perspektywie rozwoju produktów, technologii, konkurencji oraz uwarunkowań prawnych
  • Opracowanie i systematyczne wdrażanie Product Business Planu
  • Tworzenie dopasowanych pakietów, które będą łączyć produkty istniejące i nowe i w ten sposób dostarczą klientom innowacyjny ekosystem rozwiązań
  • Zarządzanie procesem tworzenia produktów oraz tworzenie multidyscyplinarnych zespołów biznesowych
  • Zapewnienie wsparcia sprzedaży poprzez np. opracowanie istotnych materiałów szkoleniowych (audio wizualne, procedury zamawiania produktu, karty danych technicznych, itp.)
  • Planowanie, przygotowywanie oraz udział w prezentacjach dotyczących produktu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz firmy
  • Monitorowanie i kontrola budżetu związanego z produktem
  • Przygotowanie wymagań biznesowych i technicznych dla produktów
  • Rozwijanie i monitorowanie istotnych czynników sukcesu dla danego produktu zgodnych z założonym biznes planem
  • Planowanie nowych wersji produktu oraz opcji dodatkowych i zarządzanie nimi
  • Wspieranie polityki po sprzedażowej dla danego produktu
  • Wspieranie polityki marketingowej zgodnie z przyjętą strategią

Oferujemy:

  • Greenfield project, unikalny & wymagający
  • Praca w otwartym zespole, luźna atmosfera pracy