Sorry, this job offer is no longer available !

PHP Developer Ref. No: 7767

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko PHP Developer.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • PHP - średniozaawansowany
  • Doświadczenie: 2+
  • Znajomość jednego z frameworków PHP (np. Magento, Symfony, Laravel…)
  • JS - średniozaawansowany
  • MySQL - bardzo dobry
  • GIT - dobry
  • Znajomość jakiegokolwiek frameworka MVC
  • Dobra znajomość baz danych
  • Język angielski - komunikatywny, umożliwiający zrozumienie technicznej specyfikacji projektu oraz swobodną komunikację mówioną (min. B2)
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Symfony
  • Magento 2
  • Node.js
  • React
  • Docker
  • Linux
  • Doświadczenie z optymalizacją aplikacji
  • Akeneo, Algolia
  • PWA

Obowiązki:

  • Wdrażanie i utrzymanie systemów e-commerce
  • Integracja z zewnętrznymi systemami
  • Tworzenie rozszerzeń i nowych funkcjonalności
  • Współpraca z działem QA
  • Optymalizacja wydajności serwisów internetowych
  • Współpraca z klientem i Team Leaderem w zakresie realizacji zadań

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy (start między 7:00 a 10:00)
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (po początkowym, min. 2 tygodniowym wdrożeniu w biurze)
  • Team składający się 50% Senior Developerów
  • Wsparcie Team Leadera m.in. w zakresie projektu oraz organizacji pracy i komunikacji
  • Wsparcie teamu QA
  • Pracę przy użyciu oprogramowania Atlassian oraz narzędzi wspierających: Jira, Bitbucket, Mavenlink, Vault, Slack
  • Firmowe workshopy
  • Opieka medyczna
  • Karta Benefit Multisport
  • Lekcje języka angielskiego
  • Indywidualny budżet szkoleniowy
  • Kuchnia: pyszna kawa i przekąski
  • Imprezy firmowe
  • Parking samochodowy oraz rowerowy
  • PlayStation, planszówki, profesjonalny worek bokserski