Sorry, this job offer is no longer available !

Doradca Strategiczny Ref. No: 7396

Dla Naszego Klienta, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Strategiczny.

Region: Katowice, śląskie

Wymagania:

  • Minimum 15 – letnie doświadczenie w planowaniu strategicznym i analizie biznesowej
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Kwalifikacje zawodowe Biegłego Rewidenta
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Zdolność strategicznego myślenia oraz umiejętność pracy pod presją czasu i oczekiwań
  • Umiejętność weryfikacji sytuacji rynkowej i kreowania nowych kierunków rozwoju organizacji
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, nastawienie na realizację celów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność, stanowczość i konsekwencja w działaniu

Obowiązki:

  • Udział w projektach doradczych, audytorskich lub wdrożeniowych
  • Mapowanie i analiza procesów, zbieranie dokumentacji i informacji  niezbędnej do realizacji projektu w różnych działach firmy klienta
  • Analiza zebranych informacji, proponowanie rozwiązań
  • Przygotowanie w zależności od rodzaju projektów elementów lub pełnych dokumentów: opinii, raportu, rekomendacji, projektu funkcjonalnego, opisu systemu itp.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie dla całej rodziny, całoroczne ubezpieczenie podróży zagranicznych, dofinansowanie wakacji, fundusz emerytalny, dofinansowanie kursu językowego, bonus świąteczny, platforma benefitowa (w tym karta multisport)