Sorry, this job offer is no longer available !

Dyrektor Działu Prawnego Ref. No: 7393

Naszym Klientem jest lider rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Dyrektor Działu Prawnego.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Tytuł radcy prawnego lub adwokata
  • Dziesięcioletnie doświadczenie pracy w renomowanej kancelarii prawnej lub prawnika in-house w spółce giełdowej o kapitalizacji przekraczającej 500 M PLN
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem Prawników
  • Doświadczenie w zakresie obsługi prawnej dużych grup kapitałowych, w tym w zakresie transakcji M&A i uwarunkowań prawnych działalności B2C
  • Zaangażowanie, zorganizowanie oraz terminowość w wykonaniu zleconych zadań
  • Płynna znajomość języka angielskiego wraz z dużym doświadczeniem przy pracy z dokumentami prawnymi w języku angielskim

Obowiązki:

  • Praca bezpośrednio z Zarządem Firmy
  • Zarządzanie  Zespołem Prawników grupy kapitałowej zapewniającego bieżącą obsługę  wszystkich spółek
  • Doradztwo prawne w kluczowych projektach grupy kapitałowej (transakcje M&A, wdrożenia nowych produktów, ulepszenia kluczowych procesów wewnętrznych itp.)
  • Współpraca z kancelariami zewnętrznymi
  • Udział w negocjacjach z kluczowymi kontrahentami, instytucjami finansowymi itp.

Oferujemy:

  • Atmosferę wsparcia i życzliwości
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Dobrą organizację pracy
  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)