Sorry, this job offer is no longer available !

Kierownik Utrzymania Ruchu Ref. No: 7388

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Utrzymania Ruchu.

Region: podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku zarządzającym zespołem w obszarze automatycznej kontroli wyrobów lub utrzymania ruchu
  • Umiejętność zarządzania kilkunastoosobowym zespołem Specjalistów, Inżynierów
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych w obszarze automatyki przemysłowej i utrzymania ruchu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie automatyki przemysłowej
  • Zarządzanie zespołem
  • Rozwój podległego zespołu poprzez wspieranie, wyznaczanie celów oraz kontrola ich realizacji, definiowanie i organizowanie szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Rozdzielanie zadań i planowanie pracy, odpowiedzialność za terminowe realizacje zleceń
  • Udział w projektowaniu nowych ciągów technologicznych
  • Nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Raportowanie wyników pracy zgodnie z przyjętymi standardami
  • Ścisła współpraca z Działem Produkcji
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi prace modernizacyjne, integracyjne, dostawy maszyn

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji