Sorry, this job offer is no longer available !

Samodzielna/y Księgowa/y Ref. No: 7355

Dla naszego Klienta biura rachunkowego aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Księgowa/y.

Region: Przeworsk, podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowego lub Samodzielnego Księgowego
  • Znajomość przepisów o rachunkowości w zakresie prowadzenia pełnej księgowości i przepisów podatkowych
  • Otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność, umiejętność współpracy i budowania relacji w zespole
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego na poziomie zaawansowanym
  • Mile widziana znajomość programu Optima
  • Prawa jazdy kategorii B

Obowiązki:

  • Weryfikacja formalna i rachunkowa dokumentów księgowych, kwalifikacja pod względem księgowym i podatkowym
  • Księgowanie faktur zakupu, w tym faktur kosztowych, importu usług, towarowych, importu towarów, WNT, środków trwałych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji
  • Rozliczanie kosztów RMK
  • Zarządzanie 5-osobowym zespołem
  • Księgowanie oraz rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Sprawdzanie poprawności zaksięgowanego VAT z rejestrami zakupu i sprzedaży, uzgadnianie plików JPK
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT i innych
  • Uczestniczenie w pracach związanych z zamknięciem miesiąca oraz roku
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą samodzielność
  • Bardzo dobre, przyjazne warunki pracy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę
  • Możliwość pracy na część etatu lub elastyczne godziny pracy