Sorry, this job offer is no longer available !

Kierownik Działu Technologiczno-Konstrukcyjnego Ref. No: 7200

Dla naszego Klienta, w związku z  intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownika Działu Technologiczno-Konstrukcyjnego.

Region: łódzkie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3-5 lat na podobnym stanowisku w branży stalowej, kolejowej, maszynowej, konstrukcji stalowych
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu przetwórstwa stali (spawanie, obróbka mechaniczna, prace antykorozyjne)
  • Obsługa AutoCAD - rysowanie w 2D i 3D
  • Znajomość oprogramowania ERP w zakresie tworzenia dokumentacji technologicznej
  • Podstawowa wiedza z zakresu projektów badawczo - rozwojowych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie, samodzielność
  • Zdolności komunikacyjne i orientacja na realizację celów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Zarządzanie działem technologicznym
  • Nadzór nad tworzeniem, prowadzeniem oraz modyfikowaniem dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych w podległym obszarze oraz wdrażanie nowych wyrobów w firmie
  • Określanie standardów jakościowych i czasowych wykonania poszczególnych operacji oraz produktów
  • Zapewnianie zgodności dokumentacji technicznej z wymogami klienta
  • Optymalizacja kosztów wytwarzania
  • Opracowywanie kalkulacji finansowych i ofert w części technicznej na wyroby dla produkcji jednostkowej jak i seryjnej
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych. Analiza i optymalizacja kosztów produkcji
  • Udział w uzgodnieniach technicznych z klientami w zakresie nowych i bieżących wyrobów
  • Ścisła współpraca z Działem Handlowym, Wydziałami Produkcyjnymi i Działem Kontroli Jakości

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Odpowiedzialne stanowisko w profesjonalnym zespole
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia