Sorry, this job offer is no longer available !

E-Learning & Training Specialist Ref. No: 6606

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży retail, która otworzyła swoje centrum SSC w Krakowie, poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem: E-Learning & Training Specialist.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w zakresie administrowania platformami e-learningowymi)
  • Bardzo dobra znajomość MS Power Point lub inny program do tworzenia prezentacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność, odpowiedzialność i kreatywność

Obowiązki:

  • Administrowanie platformą e-learningową (rejestracja szkoleń, wprowadzanie danych szkoleniowych, sprawdzanie poprawności zawartych w nim danych oraz tworzenie raportów)
  • Tworzenie, rozwój, koordynacja i ocena programów szkoleniowych
  • Przygotowanie odpowiedniej dokumentacji szkoleń
  • Wsparcie biznesu w procesie planowania szkoleń i rozwoju
  • Zbieranie i analiza potrzeb rozwojowo-szkoleniowych
  • Monitorowanie, raportowanie rezultatów oraz jakości szkoleń
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami szkoleń

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie