Sorry, this job offer is no longer available !

Młodszy Księgowy (Dział Płatności) Ref. No: 7103

Kingfisher plc to międzynarodowa firma zajmująca się remontami domów, posiadająca około 1380 sklepów, wspierana przez zespół 79 000 współpracowników. Działają w ośmiu krajach Europy pod banerami detalicznymi, takimi jak: B&Q, Castorama, Brico Dépôt, Screwfix, TradePoint i Koçtaş. Oferują produkty i usługi związane z ulepszaniem domu konsumentom i profesjonalistom, którzy robią zakupy w ich sklepach i za pośrednictwem  kanałów handlu elektronicznego.

Ponad 3 lata temu Kingfisher otworzył w Krakowie Centrum Usług Wspólnych, do którego poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowana księgowość lub finanse)
  • Doświadczenie zawodowe w księgowości lub pracy biurowej mile widziane
  • Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin)
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Umiejętność obsługi Windows i MS Office
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobre umiejętności rozwiązywania problemów
  • Znajomość systemu księgowego SAP (dodatkowy atut)

Obowiązki:

  • Księgowanie faktur przychodzących
  • Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz dostawcami
  • Uzgadnianie sald kont dostawców i kont pracowniczych
  • Przygotowywanie płatności
  • Rozliczenia międzyokresowe
  • Współpraca z innymi zespołami zgodnie z wymaganiami

Oferujemy:

school

Programy szkoleniowe

grade

Pakiet socjalny

trending_up

Możliwość rozwoju

  • Możliwość pracy w wielonarodowym / wielokulturowym zespole
  • Atrakcyjną lokalizację biura w budynku klasy A w odległości 5 minut od transportu publicznego
  • Przyjazną i wspierającą kulturę firmy
  • Wygodne środowisko pracy