Sorry, this job offer is no longer available !

Księgowy ds. Należności z językiem niemieckim Ref. No: 7776

Dla naszego klienta – światowego lidera w obszarze łańcucha dostaw i technologii magazynowej – poszukujemy pracowników do obszaru księgowości w związku z intensywnym rozwojem Centrum Finansowo-Księgowego w Krakowie.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania na stanowisko:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku i znajomość procesów należności księgowych
  • Znajomość zagadnień dotyczących egzekwowania płatności
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (min. B2)
  • Znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Rozumienie specyfiki pracy w organizacji międzynarodowej
  • Mile widziana znajomość systemu SAP oraz MS Office
  • Umysł analityczny i dbałość o szczegóły
  • Mile widziane inicjowanie nowych rozwiązań oraz budowanie pozytywnych relacji z klientem

Obowiązki:

  • Wsparcie procesów księgowych (należności)
  • Księgowanie not korygujących
  • Generowanie upomnień o zapłatę i wysyłanie ich do klientów
  • Wystawianie faktur i dokumentów korygujących
  • Korespondencja z klientami i innymi działami księgowymi w firmie
  • Przygotowywanie analiz i raportów
  • Codzienna praca w systemie SAP

Oferta:

verified_user

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

date_range

Elastyczne godziny pracy

grade

Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru dodatkowych benefitów)

local_dining

Komfortowe warunki pracy: biuro w dobrej lokalizacji (Bonarka), pokój relaksu, świeże owoce, wydarzenia integracyjne i przyjazna atmosfera

trending_up

Udział w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku