Sorry, this job offer is no longer available !

Koordynator Utrzymania Ruchu Ref. No: 7944

Dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy pracownika do oddziału w Żorach.

Region: Żory, śląskie

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne w zakresie elektryki, mechaniki lub pokrewne
  • Doświadczenie w prowadzeniu prac naprawczych i diagnozowaniu usterek
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Mile widziana znajomość metodologii 5S

Obowiązki:

  • Kontrola i zarządzanie pracą Działu Utrzymania Ruchu
  • Wdrażanie procedur i nadzorowanie ich przestrzegania przez pracowników
  • Dbanie o zapewnienie utrzymania sprawności maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad przeprowadzanymi naprawami, kalibracją i wymianą narzędzi
  • Analizowanie i kontrola wyników pracy zespołu
  • Wprowadzanie działań mających na celu poprawę jakości i wydajności pracy
  • Zapewnienie wsparcia technicznego w dziale obróbki plastycznej w zakresie mechaniki / hydrauliki / elektroniki / automatyki / elektryki
  • Nadzorowanie przestrzegania pracy zgodnie z zasadami BHP i obowiązującymi standardami wg metodologii 5S
  • Udział w planowaniu budżetu związanego z obszarem utrzymania ruchu

Oferujemy:

monetization_on

Bonusy finansowe oraz trzynaste wynagrodzenie

verified_user

Szeroki pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, prywatna opieka medyczna)

school

Udział w profesjonalnych treningach zawodowych

grade

Przyjazne miejsce pracy w międzynarodowym środowisku