Sorry, this job offer is no longer available !

Koordynator Projektów
(wyposażenie wnętrz komercyjnych) Ref. No: 7981

Dla naszego klienta – firmy dostarczającej profesjonalne rozwiązania w zakresie projektowania i produkcji wyposażenia przestrzeni komercyjnych dla dużych międzynarodowych firm, poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem w zakresie współpracy z klientami i koordynacji projektów.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów lub kontraktów dla klientów
  • Doświadczenie we współpracy z klientami
  • Znajomość branży wyposażenia wnętrz będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Sprawne poruszanie się w środowisku Windows i dobra znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (maksymalnie kilka dni w miesiącu, w tym delegacje zagraniczne)
  • Prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

  • Uzgadnianie z klientami zakresu i terminów planowanych działań i projektów – zarządzanie harmonogramami projektów w ramach długoterminowego kontraktu
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert (przedstawienie rozwiązań wraz z wyceną), ustalanie szczegółów projektów, negocjowanie warunków realizacji poszczególnych zadań lub projektów
  • Kierowanie projektami - nadzór nad procesem produkcji i logistyki (jakość, terminowość, zgodność z oczekiwaniami klienta)
  • Zarządzanie zmianą w projektach, rozwiązywanie problemów – uzgodnienia i negocjacje z klientem
  • Rozliczanie projektów
  • Inicjowanie i prowadzenie cyklicznych spotkań podsumowujących i rozwijających współpracę

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwości udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę oraz targach międzynarodowych
  • Współpracę ze znanymi na świecie firmami, realizację projektów z wykorzystaniem nowych technologii i rozwiązań technicznych
  • Pracę w środowisku międzynarodowym