Sorry, this job offer is no longer available !

Kierownik działu zakupów i ofertowania Ref. No: 7572

Obecnie dla jednego z naszych klientów, pioniera w branży hotelarskiej poszukujemy Osób, które mają doświadczenie w zakresie prowadzenia i realizacji inwestycji w obszarze wyposażenia hoteli i podobnych obiektów, a do tego szukają nowych wyzwań zawodowych i możliwości rozwoju.

Region: Kraków, małopolskie

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów budowlanych,  w zakresie wykończenia wnętrz
  • Dobra znajomość rynku materiałów wykończeniowych
  • Znajomość programu AUTO CAD, MS Office, Outlook
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  •  Koordynowanie pracy działu zakupów w zakresie ofertowania materiałów wykończeniowych oraz wyposażenia
  • Współpraca z przedstawicielami inwestora, architektami, kierownikiem budowy, inspektorem nadzoru i podwykonawcami w zakresie prowadzonych prac wykończeniowych
  • Nawiązywanie współpracy, prowadzenie negocjacji z dostawcami i podwykonawcami
  • Składanie zamówień i finalizowanie umów
  • Przygotowywanie analiz i zestawień dotyczących prowadzonych projektów
  • Prowadzenie dokumentacji w ramach przydzielonych prac

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia uzależnioną od preferencji kandydata – umowa o pracę, kontrakt B2B
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko z perspektywą rozwoju
  • Możliwość pracy w wysoce profesjonalnym, stymulującym i wymagającym środowisku
  • Możliwość pogłębiania wiedzy merytorycznej i praktycznej podczas realizacji kolejnych projektów