Sorry, this job offer is no longer available !

Młodszy księgowy Ref. No: 6937

Ponad 4 lata temu Kingfisher otworzył w Krakowie Finance Shared Service Center, do którego poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko.

Region: Kraków, małopolskie

Obowiązki:

  • Codzienne przetwarzanie faktur
  • Weryfikacja przychodzących faktur PO i Non-PO
  • Dokładne księgowanie transakcji AP
  • Codzienne zaangażowanie/współpraca z innymi zespołami
  • Zapewnienie terminowej i poprawnej realizacji zadań AP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki finansowe/ekonomiczne)
  • Znajomość systemu SAP (dodatkowy atut)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Znajomość MS Excel

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna w LUXMED (w tym opieka stomatologiczna)
  • Karta sportowa Medicover (pakiet Fit&More)
  • Ubezpieczenie na życie
  • 30-minutowa przerwa obiadowa wliczona w 8-godzinny dzień pracy
  • Program szkoleniowy
  • Program wellbeing dla pracowników
  • Dofinansowanie do biletów miesięcznych na komunikację miejską w Krakowie
  • Wygodne środowisko pracy i możliwości pracy częsciowo zdalnej
  • Kursy językowe, kursy księgowości, dostęp do LinkedIn Learning oraz możliwość dofinansowania studiów i certyfikacji
  • Program poleceń pracowników