Sorry, this job offer is no longer available !

Inżynier projektant Ref. No: 7442

Dla naszego Klienta – małej, ale wyjątkowej firmy inżynierskiej zajmującej się automatyzacją procesów w handlu, z wykorzystaniem robotyki oraz wysokopoziomowego oprogramowania, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu jako  Inżynier projektant (modele 2D, 3D).

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane inżynier mechaniki, mechatroniki
  • 5-6 letnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń, maszyn, linii produkcyjnych
  • Znajomość podstaw automatyki
  • Umiejętność projektowania układów z elementami pneumatyki
  • Doskonała znajomość programów: SOLID WORKS, AutoCAD
  • Dodatkowy atut – doświadczenie z firmy o profilu OEM (automotive, aerospace) lub system integrator.
  • Doświadczenie w projektowaniu urządzeń z wykorzystaniem robotów przemysłowych
  • Dobra, komunikatywna znajomość j. angielskiego

Obowiązki:

  • Projektowanie rozwiązań mechanicznych i zrobotyzowanych, w tym wykonywanie rysunków i modeli 2D i 3D.
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Wykonywanie analizy numerycznej.
  • Recenzja elementów dostarczanych przez podwykonawców
  • Aktywne uczestnictwo w rozruchach urządzeń
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach projektowych
  • Komunikacja z poddostawcami
  • Współpraca z działem dostaw, recenzja dostawcy, przygotowanie, zapytań ofertowych
  • Przywództwo techniczne i dzielenie się wiedza i doświadczeniem w komunikacji z zespołem

Oferujemy:

  • Greenfield project, unikalny & wymagający
  • Praca w otwartym zespole, luźna atmosfera pracy