Sorry, this job offer is no longer available !

Head of Sales Ref. No: 7428

Dla naszego Klienta - polskiej firmy serwisowej, współpracującej ze światowymi producentami i dystrybutorami produktów z branży IT oraz AGD/RTV - poszukujemy osoby, której docelową rolą będzie zasiadanie w Zarządzie.

Region: Kraków, małopolskie

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie kontaktów z nowymi klientami (producentami/dystrybutorami) z branży IT poprzez kontakt zdalny i/lub wyjazdy służbowe
  • Samodzielne prowadzeniu biznesu na poziomie krajowym i/lub międzynarodowym (na terenie Europy)
  • Docelowo ścisła współpraca z zarządem pod kątem współtworzenia koncepcji dalszego rozwoju firmy

Wymagania na stanowisko:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku IT Product Manager/Product Business Unit Manager/ Development Manager/ Country Manager etc.
  • Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami z branży IT (praktyczna znajomość branży)
  • Biegły poziom języka angielskiego (biznesowego)
  • Orientacja na cele sprzedażowe i realizację długoterminowych planów rozwoju biznesu
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umożliwiające nawiązywanie partnerskich i trwałych relacji z nowymi klientami (polskimi, zagranicznymi) oraz utrzymywanie stałych relacji z kluczowymi klientami
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy
  • Otwartość na podróże służbowe (Polska, kraje europejskie)
  • Zainteresowanie branżą nowych technologii/IT

Oferujemy:

  • Kariera w szybko rozwijającej się firmie
  • Docelowo ścisła współpraca z zarządem firmy i wpływ na kształtowanie biznesu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy od osiągniętej sprzedaży i premie związane z wynikami firmy
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Możliwość nabycia akcji firmy
  • Narzędzia do prowadzenia efektywnych działań sprzedażowych
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie kursów zawodowych)