Elektromechanik Ref. No: 8354

Dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy pracownika do oddziału w Jelcz-Laskowice.

Region: Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość podstaw elektryki, pneumatyki i mechaniki
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym)

Obowiązki:

  • Podejmowanie działań mających na celu zapewnienie poprawnej, ciągłej pracy robotów, chwytaków i urządzeń peryferyjnych
  • Przeglądy okresowe, niezbędne naprawy, modyfikacje
  • Naprawy urządzeń i robotów w przypadku awarii elektrycznych, mechanicznych lub automatyki przemysłowej
  • Dokonywanie drobnych czynności ślusarskich i spawalniczych
  • Realizacja planu przeglądów prewencyjnych robotów, urządzeń peryferyjnych i chwytaków według planu
  • Systematyczne kontrolowanie prawidłowości pracy nadzorowanych maszyn i urządzeń

Oferujemy:

local_hospital

Prywatna opieka medyczna Luxmed

fitness_center

Karta MultiSport

verified_user

Pracowniczy Program Emerytalny

trending_up

Programy rozwojowe

monetization_on

Trzynastka + system premiowania

  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych – dodatki świąteczne (Wielkanoc, Boże Narodzenie) oraz dodatek wakacyjny („wczasy pod gruszą”)
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Programy rozwojowe
  • System premiowania - W ciągu roku na naszych pracowników czekają rozmaite bonusy motywacyjne. Nasz system premiowania oparty jest o realizację wskaźników firmowych i indywidualnych
  • TRZYNASTKA – świadczenie przysługiwać będzie wszystkim pracownikom zatrudnionym bezpośrednio przez Simoldes Plasticos Polska na dzień 30 czerwca i 31 grudnia każdego roku. Będzie ono wypłacane w dwóch turach – 50% z wypłatą za miesiąc czerwiec, 50% z wypłatą za miesiąc grudzień. Trzynastka w przeliczeniu przekłada się na dodatek rzędu 8,3% wynagrodzenia zasadniczego do każdego miesiąca