Sorry, this job offer is no longer available !

Asystentka Prezesa Zarządu Ref. No: 7968

Dla Naszego Klienta, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystentka Prezesa Zarządu

Region: Alwernia, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • Komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Obowiązki:

  • Organizowanie i obsługę spotkań Zarządu
  • Organizowanie wyjazdów krajowych i zagranicznych
  • Przygotowywanie podsumowań ze spotkań Zarządu oraz monitorowanie realizacji wyznaczonych zadań
  • Przygotowywanie i redagowanie pism, raportów oraz prezentacji multimedialnych
  • Nadzór nad dokumentami – prawidłowe przechowywanie i archiwizowanie, prowadzenie elektronicznej ewidencji
  • Przygotowywanie oraz redagowanie materiałów komunikacyjnych na potrzeby procesu komunikacji wewnętrznej firmy
  • Bieżące wsparcie oraz współpraca z innymi działami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Uczestniczenie w ciekawych projektach mających realny wpływ na funkcjonowanie firmy